Bonfire at teen campПідлітки в Sulamita являються однією із енергічних груп людей! Ми збираємося в четвер вечором для дискусій і хорових репетицій. Там ми дізнаємося з Біблії і славимо Бога зі співом. Час від часу ми відвідуємо наших братів і сестер похилого віку. Ми заохочуємо їх з гімнами і словом Божим, і вони спонукають нас розповідями про своє власне життя.

W2015 Teen CampТакож у нас є підліткові табора що літа і зими. Це відмінний спосіб оцінити прекрасне творіння Боже, отримати гарну вправу і приємно провести час разом! Це дуже захоплюючі події для них, щоб провести час з друзями і мати відкриту розмову одни із одним. Найголовніше, що це той період часу, коли багато підлітків віддають своє життя Ісусу, коли вони хрещені Духом Святим, і коли вони дізнаються з Біблії, та ідуть за Ісусом в своєму повсякденному житті.

Якщо ви підліток і хочете приєднатися до нас, будь-ласка ми будемо раді бачити вас! Приходьте в четвер увечері о 7:00 до одного з класів де єде заняття із підлітками або звяжіться з Ростиславом В. чи із Толіком Р. Якщо ви доросла людина і бажаєте проводити час з підлітками, будь ласка, зв’яжіться з нами. У нас є бажання розширити підліткову діяльність, освіту, і служіння громаді, так що ваша допомога дуже потрібна!