Коротка історія про слов’яно пятидесятнy церквy “Sulamita”

Services 2

Слов’янська церква п’ятидесятників “Sulamita” народилася в Kвітні 1996 року, коли група з 35 чоловік вирішили зібратися разом і служити Богу. У 1998 році церква була зареєстрована в штаті Вашингтон, і почала рости. Місцем зібранням був орендований будинок молитви в Lynnwood. До 2004 року, церква виросла до такої міри, що будівля не була досить великою, щоб вмістити всіx бажаючих відвідати церкву. Комітет церкви вирішив, що прийшов час, придбати землю, щоб побудувати новий Будинок Молитви.

Services 3 З великим зусиллям зборів і за допомогою декількох кредитів з сусідніх церков і організацій церква придбала старий склад в Mukilteo. Після двох років реконструкції та паперової роботи, будівництво було завершено. У 2006 році було видано свідоцтво про розміщення і церква почала нову розділ.

В даний час наша церква продовжує рости, служити Господу, служити людям і ділитися Доброю Новиною разом. Ми пропонуємо в недільній школі, заняття для підлітків, уроки рідної мови, молодіжні служіння і молитвиі щотижня. Щороку у нас є Водне Хрещення для тих, хто прийняв Ісуса Христа як свого Спасителя і готовий публічно сповідувати свою віру в Ісуса Христа, прийнявши хрещення в ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Ми пропонуємо можливість глибше вивчати Слово Боже, відвідуючи Слов’янську Богословську Семінарію якa заснованa в нашій церкві. Це міжнародний філіал Львівської богословської семінарії в Україні. Програма пропонує ступінь бакалавра в богослов’ї і окрему програму, спрямовану на фундаменті доктринам нашої Віри для молодих людей. Міністерства церкви продовжують розширюватися.

Всі ці роки, ми бачимо руку Всевишнього який допомагає нам. Йому ми віддаємо всю славу, бо Його Царство, і сила, і слава навіки. Амінь.