Ласкаво просимо на веб-сторінку молоді Суламіта!

Ми є групою молодих братів та сестер, котрі зростають у Христі та поширюють Євангелію світові навколо нас. Ми б хотіли, щоб ви, наш брат або сестра, приєдналися до нас під час деяких наших подійю «Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним» (1 Коринтян 12:13)

Три події, які проходять за розкладом:

Кожної середи у нас є група молоді, яка збирається в молодіжному офісі о 8мій годині вечора для того, щоб молитися за нашу церкву, наших підлітків, наше керівництво, та наші особисті потреби. Це час, який ми можемо зібратись разом та підтримати одне одного в молитві. Ми запрошуємо вас приєднатись до наших молитовних “солдатів” і боротися з ними у молитві.

Кожної п’ятниці о 8мій годині вечора ми маємо молитовне служіння з спілкуванням та чаєм після служіння. Це добрий час для нас, щоб зібратися разом, підтримати один одного і просто насолоджуватися проведеним разом часом. Будь ласка, приєднуйтесь до нас у найближчу п’ятницю для того, щоб разом прославити Бога! «Утішайте тому один одного, і збудовуйте один одного, як і чините ви!» (1 Солунян 5:11)

Ще одна подія, яка проходить кожного року, це святкування Нового Року з молоддю. Приєднуйтесь до нас щорічно, 31го грудня о 23тій годині в церкві «Суламіта», щоб відсвяткувати і помолитися за благословенний новий рік.

Для отримання додаткової інформації про нашу молодь, будь ласка, зв’яжіться з нами: